5 правил вибору умивальника для ванної

Сучасний умивальник для ванної виготовляється на основі фаянсу, металу, штучного або натурального каменю. Оптимальний варіант — штучний камінь, основу якого складає крихта мармуру. Виріб, створене зі штучного каменю:

  • міцне,
  • практичне,
  • надійне,
  • гігієнічне,
  • служить довго.

1. Знімаємо мірки

Перш ніж вирушити в інтернет-магазин, підібрати відповідний умивальник для ванної та купити його, постарайтеся зняти розміри з того місця, де планується встановити раковину. Також заздалегідь слід визначитися з методом установки моделі.

Можливо, умивальник для ванної буде вмонтовано в стільницю, на тумбу накладним способом. Це може бути врізна модель або ж та, яка монтується, безпосередньо, на стіну на кронштейни. У продажу присутні моделі, які монтуються на спеціальний п’єдестал.

При установці обов’язково слід передбачити той момент, звідки підводиться вода до раковини, де буде встановлений слив, де доведеться встановити змішувач.

Володіючи цими даними вибрати умивальник для ванної буде набагато простіше.

2. Яким повинен бути розмір моделі?

Важливий факт, який ні в якому разі не можна випустити з уваги. Для великого приміщення ні в якому разі не слід вибирати маленьку раковину. Для невеликого розміру приміщення не треба підбирати умивальник для ванної великих розмірів з розлогими краями. Розміри моделі зобов’язані чітко відповідати розміру приміщення.

Якщо місця в кімнаті в надлишку, то глибина умивальника для ванної не повинна бути більше 50 см. Якщо ж цей розмір буде більше, то при здійсненні гігієнічних процедур незручностей не уникнути, особливо, якщо користувач, який вмивається над такою раковиною має невелике зростання.

Найрозумніша ширина умивальника для ванної становить від 50 до 65 см. Якщо ж модель буде менше — бризки від води стануть розлітатися по всьому приміщенню, потрапляючи:

  • на стіни,
  • на підлогу,
  • на навколишнє меблі.

3. Для компактного простору — кутова модель

Якщо ваша кімната неймовірно мала, вибирайте кутову модифікацію. Кутовий умивальник для ванної займе дуже мало місця, не створить дисонанс в дизайнерському плані. Звичайно ж, бризки від води, що ллється стануть великою проблемою, але свою функцію раковина виконає на відмінно.

4. Вибір форми

Сьогодні форма вироби — це параметр, який можна порівняти з модою і перевагами покупця. Традиційні форми ідеально підійдуть для класичних інтер’єрів. Витончені, вигнуті, у формі витягнутого овалу, ідеально круглі конструкції з товстими краями прекрасно виглядають в сучасних інтер’єрах (як в мінімалістичний, так і в досить розкішних, вишуканих).

Пам’ятайте, що білосніжний умивальник для ванної підійде практично для будь-якого інтер’єру. Це класика, яка сумісна з будь-яким дизайнерським рішенням як консервативним, так і досить екстравагантним.